در حال بارگذاری ...
کارگردان نمایش عنوان کرد:

نمایش «نامه ای که از مردگان می رسید» در انتظار اجرا

ندا اعتمادی کیا اظهار کرد: نمایش صحنه ای نامه ای که از مردگان می رسید،تمرینات خود را تا اواخر بهمن ماه سال ۱۳۹۸ به پایان رساند و مجوز اجرای خود را نیز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در اسفندماه ۱۳۹۸ دریافت نمود که متاسفانه بیماری کرونا ویروس عامل عدم  اجرای عموم آن شد .

به گزارش تئاتر منطقه آزاد اروند، کارگردان نمایش صحنه ای "نامه ای که از مردگان می رسید" گفت: این نمایش از قبل از شیوع بیماری کرونا ویروس آماده شده و در انتظار اجرای عمومی است .

 ندا اعتمادی کیا در گفتگو با ایران تئاتر منطقه آزاد اروند اظهار کرد: نمایش صحنه ای "نامه ای که از مردگان می رسید"،تمرینات خود را تا اواخر بهمن ماه سال 1398 به پایان رساند و مجوز اجرای خود را نیز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در اسفندماه 1398 دریافت نمود که متاسفانه بیماری کرونا ویروس عامل عدم  اجرای عموم آن شد .

اعتمادی کیا افزود: نویسندگی این نمایش را علی رستگار بر عهده داشت  که به موضوع ؛ تعدادی زن بازمانده آخرین جنگ روی زمین هستند در ایستگاهی متروکه در انتظار رسیدن سربازشان هستند اما بی قرار است فقط یک سرباز از راه برسد می پردازد.

ندا اعتمادی کیا در خصوص بازیگران این نمایش اظهار کرد : هاجر جان نژادیان ،محمد رحیمیان ،سینا دریا ،مهدیار صالحی تبار ،مبینا صالحی تبار ،عسل نریمانی ،ابراهیم ارشدی ،لیلا یداله زاده ، محبوبه ضیایی ،حدیث یزدان دوست ، سمیرا احمدی ، الهه شمسی ،رضا مبارک ، علی شرفی ، زینب طاهریان و اشکان نونام بازیگران این نمایش می باشند .

وی افزود: مجید وفایی ،سارا اعتمادی کیا فاطمه اعتمادی کیا ،نازنین رعیت نژاد ،امین خالدی ،مرجان یداله زاده و سوسن مزرعی از عوامل اجرایی نمایش " نامه ای که از مردگان می رسید" می باشند .

کارگردان نمایش صحنه ای "نامه ای که از مردگان می رسید" در پایان گفت : موضوع بیماری کرونا ویروس ضربه بسیاری از نظر روحی و مالی به گروه ما وارد کرده است که جبران آن بسیار سخت است.

 

 
مطالب مرتبط

کارگردان نمایش عنوان کرد: 

کرونا ویروس نمایش «درایستگاه راه آهن» را زمین گیر نمی کند
کارگردان نمایش عنوان کرد: 

کرونا ویروس نمایش «درایستگاه راه آهن» را زمین گیر نمی کند

مجید وفایی بیان کرد: اینکه بیماری کرونا فعالیت های اجتماعی را تحت تاثیر قرارداد و توانست از نظر روحی و مالی فرهنگ و هنر را متضرر کند بر کسی پوشیده نیست ولی این موضوع همدلی بین اهالی فرهنگ و هنر را دوچندان کرد .

|

نظرات کاربران