در حال بارگذاری ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند،

جشنواره ملی تئاتر «فتح» جزو 10 جشنواره برتر کشور

رضا مردانی شاکله و حقیقت جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر را یادآوری و گرامیداشت شهدای دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: جشنواره ملی فتح خرمشهر با نام و یاد شهدای ۸سال دفاع مقدس گره خورده و بی شک شاه بیت جشنواره های هنری مقاومت  و دفاع مقدس در تمام کشور است؛ چراکه برآمده از قلب هنرمندان این منطقه است.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از منطقه آزاد اروند، رضا مردانی در آئین اختتامیه بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر ضمن قدردانی از حمایت های معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره، اظهار داشت: پیرو همین حمایت ها برای اولین بار در این جشنواره از تولیدات بومی منطقه حمایت ویژه ای انجام گرفت.

وی با اشاره به اینکه حضور گروه های بومی منطقه در جشنواره امسال بیش از سال های گذشته بود، افزود: همه دست اندرکاران ، هنرمندان عرصه تئاتر در اطلاع رسانی این جشنواره تلاش فراوان کردند و توانستیم از درگاه جشنواره و سایت آپارات  فیلم اجراها را به نمایش بگذاریم.

 دبیر بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر با ابراز امیدواری از برگزاری هرچه بهتر این جشنواره در سال آینده و رفع بلای کرونا ویروس از جهان و ایران، با بیان یک خبر امیدوار کننده، گفت: جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر با حمایت معاونت محترم هنری وزارتخانه در لیست 10 جشنواره برتر تئاتر کشور لحاظ و  به ثبت رسید که این مهم، دستاورد زحمات هنرمندان منطقه طی این سال ها بوده است.

 مردانی شاکله و حقیقت جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر را یادآوری و گرامیداشت شهدای دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: جشنواره ملی فتح خرمشهر با نام و یاد شهدای 8سال دفاع مقدس گره خورده و بی شک شاه بیت جشنواره های هنری مقاومت  و دفاع مقدس در تمام کشور است؛ چراکه برآمده از قلب هنرمندان این منطقه است.

 
نظرات کاربران