در حال بارگذاری ...
کارگردان نمایش عنوان کرد:

نمایش «نامه ای که از مردگان می رسید» در انتظار اجرا

ندا اعتمادی کیا اظهار کرد: نمایش صحنه ای نامه ای که از مردگان می رسید،تمرینات خود را تا اواخر بهمن ماه سال ۱۳۹۸ به پایان رساند و مجوز اجرای خود را نیز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در اسفندماه ۱۳۹۸ دریافت نمود که متاسفانه بیماری کرونا ویروس عامل عدم  اجرای عموم آن شد .

به گزارش تئاتر منطقه آزاد اروند، کارگردان نمایش صحنه ای "نامه ای که از مردگان می رسید" گفت: این نمایش از قبل از شیوع بیماری کرونا ویروس آماده شده و در انتظار اجرای عمومی است .

 ندا اعتمادی کیا در گفتگو با ایران تئاتر منطقه آزاد اروند اظهار کرد: نمایش صحنه ای "نامه ای که از مردگان می رسید"،تمرینات خود را تا اواخر بهمن ماه سال 1398 به پایان رساند و مجوز اجرای خود را نیز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در اسفندماه 1398 دریافت نمود که متاسفانه بیماری کرونا ویروس عامل عدم  اجرای عموم آن شد .

اعتمادی کیا افزود: نویسندگی این نمایش را علی رستگار بر عهده داشت  که به موضوع ؛ تعدادی زن بازمانده آخرین جنگ روی زمین هستند در ایستگاهی متروکه در انتظار رسیدن سربازشان هستند اما بی قرار است فقط یک سرباز از راه برسد می پردازد.

ندا اعتمادی کیا در خصوص بازیگران این نمایش اظهار کرد : هاجر جان نژادیان ،محمد رحیمیان ،سینا دریا ،مهدیار صالحی تبار ،مبینا صالحی تبار ،عسل نریمانی ،ابراهیم ارشدی ،لیلا یداله زاده ، محبوبه ضیایی ،حدیث یزدان دوست ، سمیرا احمدی ، الهه شمسی ،رضا مبارک ، علی شرفی ، زینب طاهریان و اشکان نونام بازیگران این نمایش می باشند .

وی افزود: مجید وفایی ،سارا اعتمادی کیا فاطمه اعتمادی کیا ،نازنین رعیت نژاد ،امین خالدی ،مرجان یداله زاده و سوسن مزرعی از عوامل اجرایی نمایش " نامه ای که از مردگان می رسید" می باشند .

کارگردان نمایش صحنه ای "نامه ای که از مردگان می رسید" در پایان گفت : موضوع بیماری کرونا ویروس ضربه بسیاری از نظر روحی و مالی به گروه ما وارد کرده است که جبران آن بسیار سخت است.

 

 
مطالب مرتبط

کارگردان نمایش عنوان کرد: 

کرونا ویروس نمایش «درایستگاه راه آهن» را زمین گیر نمی کند
کارگردان نمایش عنوان کرد: 

کرونا ویروس نمایش «درایستگاه راه آهن» را زمین گیر نمی کند

مجید وفایی بیان کرد: اینکه بیماری کرونا فعالیت های اجتماعی را تحت تاثیر قرارداد و توانست از نظر روحی و مالی فرهنگ و هنر را متضرر کند بر کسی پوشیده نیست ولی این موضوع همدلی بین اهالی فرهنگ و هنر را دوچندان کرد .

|

با احکامی جداگانه از سوی دبیر  نخستین دوره

دبیر اجرایی و داوران جشنواره استانی تئاتر کمدی و طنز «لبخند اروند» معرفی شدند
با احکامی جداگانه از سوی دبیر نخستین دوره

دبیر اجرایی و داوران جشنواره استانی تئاتر کمدی و طنز «لبخند اروند» معرفی شدند

رضا چوپان به صدور احکام داوران جشنواره اشاره کرد و افزود:  طی احکام صادره از سوی دبیر جشنواره ،داوری نخستین جشنواره استانی تئاتر کمدی و طنز" لبخند اروند" به عهده مسعود رمضانی ، حسین ذوالفقاری ،امیر حسین افتخار پذیرایی و  ندا اعتمادی کیا خواهد بود.

|

دو نمایش از آبادان در نهمین جشنواره نگین خلیج فارس

دو نمایش از آبادان در نهمین جشنواره نگین خلیج فارس

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبادان راهیابی نمایش صحنه ای : "نامه ای به دخترم سهراب" به کارگردان:علی حیدری  و نمایش خیابانی:" من گیت " به کارگردانی :بهنام کاوه از   شهرستان آبادان را به این جشنواره  به کارگردانان و عوامل ...

|

از سوی هیئت انتخاب  اعلام شد:

آثار راه یافته به نخستین جشنواره استانی تئاتر صحنه ای کمدی و طنز  «لبخند اروندـ»
از سوی هیئت انتخاب اعلام شد:

آثار راه یافته به نخستین جشنواره استانی تئاتر صحنه ای کمدی و طنز «لبخند اروندـ»

رضا چوپان ، دبیر نخستین جشنواره استانی تئاتر صحنه ای کمدی و طنز " لبخند اروند " گفت: با رای هیئت بازبینی 9 اثر به نخستین جشنواره استانی تئاتر کمدی و طنز " لبخند اروند " راه یافته اند.

|

دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان به نام استاد «علی غلامی» مزین شد

دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان به نام استاد «علی غلامی» مزین شد

مهدی پرویش اظهار کرد: این جشنواره 23  بهمن ماه با حضور هنرمندان تئاتر آبادان و بوشهر بر مزار استاد علی غلامی طی آئینی آغاز و 28 همین ماه در تئاتر شهر آبادان، پایان خواهد یافت.

|

نظرات کاربران