در حال بارگذاری ...

دو نمایش از آبادان در نهمین جشنواره نگین خلیج فارس

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبادان راهیابی نمایش صحنه ای : نامه ای به دخترم سهراب به کارگردان:علی حیدری  و نمایش خیابانی: من گیت به کارگردانی :بهنام کاوه از   شهرستان آبادان را به این جشنواره  به کارگردانان و عوامل آنها تبریک گفته وبرای این عزیزان آرزوی موفقیت دارد .

به گزارش ایران تئاتر منطقه آزاد اروند ، در اطلاعیه روابط عمومی نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس پارس جنوبی عسلویه آمده است :

دبیرخانه نهمین جشنواره منطقه ای تاتر نگین خلیج فارس ( منطقه ویژه پارس) ضمن قدردانی از گروههای شرکت کننده  که از استانهای مختلف کشور آثار تولیدی خود را بر مبنای فراخوان جشنواره به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمودند به اطلاع می رساند ؛ هیات بازبین متشکل از آقایان محمد مظفری.رضا بهارلو و فضل الله عمرانی پس از بازبینی شصت اثر نمایشی در دو بخش خیابانی و صحنه ای ، تعداد ٦ نمایش را در بخش صحنه ای و سه نمایش در بخش نمایش خیابانی جهت حضور و اجرا در نهمین جشنواره تاتر نگین خلیج فارس انتخاب نمود.

آثار منتخب بخش صحنه ای عبارتند از :

۱.نمایش: استرالیا -کارگردان:سید محمدهادی هاشم زاده - استان فارس

 ۲. نمایش:در دهانم حرف بزن- کارگردان:عبدالزهرا محمودی - استان بوشهر

۳.نمایش: کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین -کارگردان: جواد صداقت و الهام ابنی -استان بوشهر

۴. نمایش:نامه ای به دخترم سهراب -کارگردان:علی حیدری - استان خوزستان شهرستان آبادان

۵. نمایش:اوراد  بادهای وحشی سرکش -کارگردان:محمود خرم آزادی -استان کهگیلویه و بویر احمد

۶. نمایش:متولد شده در خون- کارگردان:مسعود احمدی - استان فارس

 

 آثار منتخب بخش خیابانی بخش خیابانی:

۱. نمایش:قهرمان کیست؟ -کارگردان:مارال ایزدبخش -استان بوشهر

۲.نمایش: من گیت -کارگردان:بهنام کاوه - استان خوزستان شهرستان آبادان

۳.نمایش: سوختن و ساختن-  کارگردان:زینب جلیلی - استان خوزستان

به اطلاع گروههای نمایشی راه یافته به بخش رقابتی نهمین جشنواره تاتر نگین خلیج فارس می رساند بنا به اطلاعیه استانداری محترم بوشهر مبنی بر لغو موقت جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی و هنری ، زمان دقیق برگزاری این جشنواره متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبادان راهیابی نمایش صحنه ای : "نامه ای به دخترم سهراب" به کارگردان:علی حیدری  و نمایش خیابانی:" من گیت " به کارگردانی :بهنام کاوه از   شهرستان آبادان را به این جشنواره  به کارگردانان و عوامل آنها تبریک گفته وبرای این عزیزان آرزوی موفقیت دارد .

 
مطالب مرتبط

از سوی دبیرخانه

فراخوان برگزاری چهارمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند اعلام شد
از سوی دبیرخانه

فراخوان برگزاری چهارمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند اعلام شد

با هدف پیشبرد سطح کیفی آثار و گسترش تئاتر در سراسر منطقه آزاد اروند و خلق تجربه های نوین در عرصه هنرهای نمایشی و حمایت از تولید و اجرای آثار فاخر نمایشی، همچنین تبیین اهمیت نقش هنرمند در شرایط دشوار اجتماعی به ویژه  معضل جهانی شیوع بیماری کرونا،چهارمین جشنواره تئاتر استانی ...

|

با قابلیت کارکرد خدماتی و بانکی،

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر برای ثبت نام هنرکارت
با قابلیت کارکرد خدماتی و بانکی،

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر برای ثبت نام هنرکارت

با توجه به ضرورت یکپارچگی ارائه خدمات از بستر واحد به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور و تصمیات اتخاذ شده در خصوص صدور هنرکارت به عنوان شناسه فرهنگی و هنری با قابلیت کارکرد خدماتی و بانکی مقرر است؛ کلیه خدمات صندوق از بستر این کارت به اعضا صورت پذیرد.

|

کارگردان نمایش عنوان کرد: 

کرونا ویروس نمایش «درایستگاه راه آهن» را زمین گیر نمی کند
کارگردان نمایش عنوان کرد: 

کرونا ویروس نمایش «درایستگاه راه آهن» را زمین گیر نمی کند

مجید وفایی بیان کرد: اینکه بیماری کرونا فعالیت های اجتماعی را تحت تاثیر قرارداد و توانست از نظر روحی و مالی فرهنگ و هنر را متضرر کند بر کسی پوشیده نیست ولی این موضوع همدلی بین اهالی فرهنگ و هنر را دوچندان کرد .

|

کارگردان نمایش عنوان کرد:

نمایش «نامه ای که از مردگان می رسید» در انتظار اجرا
کارگردان نمایش عنوان کرد:

نمایش «نامه ای که از مردگان می رسید» در انتظار اجرا

ندا اعتمادی کیا اظهار کرد: نمایش صحنه ای "نامه ای که از مردگان می رسید"،تمرینات خود را تا اواخر بهمن ماه سال 1398 به پایان رساند و مجوز اجرای خود را نیز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در اسفندماه 1398 دریافت نمود که متاسفانه بیماری کرونا ویروس عامل عدم  اجرای عموم آن شد .

|

نظرات کاربران