در حال بارگذاری ...

بازدید دبیر جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر از بخش‌های مختلف این رویداد

حمیدرضا آذرنگ، دبیر بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در طول جشنواره به تماشای پنج نمایش نشست،‌ از یک کارگاه بازدید کرد و در جلسات نقد و بررسی نمایش‌ها حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، حمیدرضا آذرنگ در اولین روز جشنواره به کارگاه «تئاتر مستند، مبارزه‌ای برای بازنمایی «حقیقت» یا «واقعیت و حافظه»» با حضور یوسف باپیری از داوران جشنواره که صبح روز چهارشنبه ۱۵ آبان برگزار شد،‌ رفت و از فضای این کارگاه بازدید کرد.

همان روز در بعدازظهر، به همراه مسئولان فرهنگی هنری حاضر در فضای جشنواره به تماشای نمایش «پیرننا» به کارگردانی اکبر قهرمانی از تهران نشست که در پایان این نمایش از صدیقه کیانفر، بازیگر پیشکسوت تقدیر شد.

دبیر بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در دومین روز جشنواره به تماشای دو نمایش «دست‌هایت کو مم حسن» به کارگردانی رضا کرمی‌زاده از یاسوج و «شلب» به کارگردانی حمید بقایی از خرمشهر نشست. آذرنگ همچین در جلسه نقد و بررسی این آثار در شب پنجشنبه، ۱۶ آبان حاضر شد.

در سومین روز جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر،‌ جمعه ۱۷ آبان دبیر جشنواره مهمان نمایش «تلاقی-گزارش یک واقعه از پیش اعلام نشده» به کارگردانی مهدی آشوغ از اندیمشک بود.

او همچنین از نمایش «یار تویی» به کارگردانی ریحانه حسین‌زاده از رشت که در مقابل تالار خلیج‌فارس اجرا شد،‌ بازدید کرد. آذرنگ در نشست نقد و بررسی این آثار هم حضور پیدا کرد.

بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر از ۱۵ تا ۱۹ آبان دبیری حمیدرضا آذرنگ در منطقه آزاد اروند در حال برگزاری است.
نظرات کاربران