در حال بارگذاری ...
 • اجرای نمایش«روال عادی» در آبادان 

  کارگردان نمایش«روال عادی» با اعلام اینکه هدف و اولویت این اجرا ، ایجاد تفکر در ذهن مخاطب است، بیان کرد: به دنبال اجرای یک کار هنری خوب و تاثیر گذار برای مردم هستیم و زمانی که کار خوب تولید و عرضه شود اقتصاد هنر نیز بودجود آمده و ارزش کار سنجیده می شود .

  کارگردان نمایش "روال عادی " گفت: با پایان بخش های  مقدماتی ، اجرای نمایش "روال عادی " از 15 مردادماه  آغاز می شود.
  به گزارش ایران تئاتر منطقه آزاد اروند ، عبدالرضا نصاری در مراسم رونمایی از پوستر نمایش "روال عادی " اظهار کرد: این نمایش نوشته" ژان کلود یر" است که اصغر نوری آن را ترجمه کرده است .
  نصاری افزود: نمایش "روال عادی " روایتی از برخورد یک کمیسر با خبرچین می باشد که دارای لایه های روان نمایشی و ماهیت کمدی است.
  وی به عوامل این نمایش اشاره کرد و گفت: رضا چوپان و مسعود میاحی دو بازیگر این نمایش هستند طراحی پوستر را ناصر قمری برعهده دارد که با توجه به حضور نمایش در بخش های مختلف هنری ،سه پوستر برای اجرای نمایش "روال عادی " طراحی شده است همچنین روابط عمومی نمایش را امین کفیل الناس برعهده دارد و طراح و کارگردانی آن را اینجانب" عبدالرضا نصاری "عهده دار هستم .
  نصاری گفت: برای اجرای نمایش "روال عادی " در حدود 2 سال طراحی ،برنامه ریزی و تمرین صورت گرفته است .
  کارگردان نمایش "روال عادی " با اعلام اینکه هدف و اولویت این اجرا ،ایجاد تفکر در ذهن مخاطب است، بیان کرد: به دنبال اجرای یک کار هنری خوب و تاثیر گذار برای مردم هستیم و زمانی که کار خوب تولید و عرضه گردد اقتصاد هنر نیز بودجود آمده و ارزش کار سنجیده می شود .
  نصاری در خصوص زمان و مکان اجرای نمایش گفت: علاقمندان به فعالیت های هنری می توانند ساعت 21 هر شب از تاریخ 15 مردادماه لغایت 7 شهریورماه در محل تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه آبادان واقع در : ابتدای خیابان یک احمد آباد به تماشای نمایش بنشینند .
  ناصر قمری طراح پوستر نمایش "روال عادی " نیز در ادامه این مراسم ،در خصوص طراحی پوستر نمایش گفت: طراحی پوستر  نمایش "روال عادی " را بخاطر حرفه ای و جذاب بودن نمایش مذکور ،بعد از مطالعه نمایشنامه قبول کردم و در پوستر، تصویری  ارائه دادم که در آن نمایش را بخوبی برای علاقمندان روایت کند .
  رضا چوپان یکی از بازیگران این نمایش اظهار کرد: نمایش "روال عادی " یکی از نمایش هایی است که آموخته های زیادی را برای اینجانب به دنبال داشت و ضمن آموزش نکات جدید ، من را در زمینه هنرهای نمایشی به روز رسانی کرد و امیدوارم در فعالیت های هنری خود بعنوان یک کارگردان و هنرمند این موضوعات را به سایر هنرمندان بخوبی انتقال دهم .
  عبدالرضا نصاری  در پایان از اجرای خاص  نمایش"روال عادی" برای خبرنگاران و عکاسان به مناسبت روز خبرنگار در تاریخ 17 مرداد جاری خبر داد و گفت: تمامی مدیران و دستگاه های اجرایی با تعامل و همکاری در راستای  رونق اقتصاد هنر ، ما را یاری کنند .
   
  مطالب مرتبط

  نوجوان آبادانی با نمایش نقل «نبرد رخش با شیر» در نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی سنتی

  نوجوان آبادانی با نمایش نقل «نبرد رخش با شیر» در نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی سنتی

  آتنا عمادی نوجوان ۱۳ ساله آبادانی در این دوره از جشنواره به اجرای نقل یکی از داستان های شاهنامه می پردازد. سرپرست و مربی شاهنامه خوانی و نقالی گروه آوای سخن مهر و تنظیم متن: حورا تیلا ، مدیر اجرایی و مربی هنری گروه: مسعود زبیدی است .

  |

  نمایش نَقل فرنگیس از آبادان در جشنواره تئاتر آیینی و سنتی

  نمایش " نَقل فرنگیس" از آبادان در جشنواره تئاتر آیینی و سنتی

  حورا تیلا ، نقال و شاهنامه‌خوان آبادانی ، درباره نمایش«نقل فرنگیس» که آن را در نوزدهمین دوره جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی اجرا می‌کند بیان کرد: «نقل فرنگیس» بر اساس ماجراهای یک شخصیت واقعی در سال‌های دفاع مقدس است. 

  |

  به بهانه روزخبرنگار گفت:

دنیای ارتباط آدمها از عصر ارتباطات قوی تر است
  به بهانه روزخبرنگار گفت:

  دنیای ارتباط آدمها از عصر ارتباطات قوی تر است

  طیبه نیک آزاد : روزنامه ای که از فرهنگ اصیل نگوید اصل نیست، گوشی های هوشمند اگر تنها هنرش فتوشاپ باشد و واقعیت را زیر رنگها پنهان کند، بیهوش است و رسانه نیست. سینما اگر فقط ملت را بخنداند یک نما بیشتر نیست.

  |

  معرفی هیئت انتخاب طرح و ایده نمایش‌های محیطی و میدانی جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

  معرفی هیئت انتخاب طرح و ایده نمایش‌های محیطی و میدانی جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

  دبیرخانه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر "فتح خرمشهر" پس از اعلام هیئت انتخاب متون بخش مسابقه صحنه و مسابقه نمایش‌های کوتاه، در بخش سوم این دوره از جشنواره، شیرین بزرگمهر (مترجم، مدرس، نویسنده و پژوهشگر)، محمودرضا رحیمی (مدرس، نویسنده، کارگردان و بازیگر)، حمید پورآذری ...

  |

  برای ارزیابی در مرحله بازبینی،

فهرست طرح و ایده‌های بخش محیطی و میدانی جشنواره تئاتر فتح خرمشهر اعلام شد
  برای ارزیابی در مرحله بازبینی،

  فهرست طرح و ایده‌های بخش محیطی و میدانی جشنواره تئاتر فتح خرمشهر اعلام شد

  دبیرخانه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر هیئت داوران انتخاب متون (طرح و ایده) نمایش‌های محیطی و میدانی متشکل از شیرین بزرگمهر، محمودرضا رحیمی و حمید پورآذری ۲۲ اثر را به شرح زیر برای ارزیابی در مرحله بازبینی، معرفی کردند.

  |

  نظرات کاربران