در حال بارگذاری ...
 • کارگردان تئاتر آبادان

  رسانه تمرکز مخاطب را به  مسائل فرهنگی و هنری خاص هدایت کند

  مهدی پرویش گفت: تلقی ما این است که فرهنگ عمومی یک پدیده پویا است و سکون در آن معنا ندارد پس چه بهتر که رسانه تمرکز مخاطب را به  مسائل فرهنگی و هنری خاص هدایت کند .

  به گزارش تئاتر اروند ، کارگردان تئاتر آبادان گفت: رسانه می تواند در یک جامعه تحولات خاصی به وجود آورد . رسانه ها به عنوان حاملان و منتقل کنندگان پیام ، توانایی ساخت فرهنگ عمومی، باورها و افکار عمومی موثر در جوامع را دارند.

  مهدی پرویش با اشاره به  نقش رسانه در گسترش فعالیت های فرهنگی هنری،اظهار کرد: رسانه بدون در نظر گرفتن مرزهای جغرافیایی ،امکان حضور در این گستره هستی را  فراهم می کنند و تاثیرات خاصی بوجود می آورند.

  وی بیان کرد: اما اینکه در فضا و شرایطی که ما در آن هستیم چگونه از این امر می توانیم در جهت فرهنگ عمومی و جذب مخاطب موفق باشیم باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد .

  پرویش افزود:تلقی ما این است که فرهنگ عمومی یک پدیده پویا است و سکون در آن معنا ندارد پس چه بهتر که رسانه تمرکز مخاطب را به  مسائل فرهنگی و هنری خاص هدایت کند .

  مدیر تئاتر شهر آبادان خاطر نشان کرد: رسانه می تواند  در جهت رسالت خود با در نظر گرفتن حقیقت و صداقت ، در حمایت از هنرمند و فرهیخته فرهنگی بسیار موفق عمل کند.

  همچنین آثار خلق شده را ماندگار و بازار هنر را با اطلاع رسانی به موقع پر رونق کند .

   
  نظرات کاربران