در حال بارگذاری ...
 • امروز چهارشنبه 31 مرداد ماه 1397،

  پایان رقابت 20 گروه نمایشی در بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

  بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر پس از ۴ روز رقابت بین ۱۰ گروه نمایشی خیابانی و ۱۰ گروه نمایشی صحنه ای در منطقه آزاد اروند به مرحله اختتامیه وارد شد .

  پس از 4 روز رقابت و ایجاد فضای فرهنگی هنری در منطقه آزاد اروند با حضور20  گروه نمایشی از استان های مختلف امروز چهارشنبه 31 مردادماه سال 1397 همزمان با عید سعید قربان بیست و یکمین جشنواره ملی فتح خرمشهر به کار خود پایان می دهد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند ، بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر پس از 4 روز رقابت بین 10 گروه نمایشی خیابانی و 10 گروه نمایشی صحنه ای در منطقه آزاد اروند به مرحله اختتامیه وارد شد .

  داوران با بررسی  آثار نمایشی در دو بخش خیابانی و صحنه ای  در اختتامیه این جشنواره نفرات برتر را در هر دو بخش اعلام خواهند کرد.

  اختتامیه بیست و یکمین  جشنواره ملی تیاتر فتح خرمشهر ، شامگاه امشب چهارشنبه 31 مرداد ماه در محل مجتمع فرهنگی هنری  خلیج فارس خرمشهر برگزار خواهد شد.

  در این مراسم مدیران، مسئولان ، هنرمندان ، فعالان عرصه هنری و اصحاب رسانه ، در منطقه آزاد اروند حضور خواهند داشت.

  قابل ذکر است در این جشنواره دو نمایش " ماشین زمان "و "فشنگ کشکی" در بخش خارج از مسابقه به ایفای نقش پرداختند که از کارگردانان و عوامل آنها قدردانی می گردد .

   
  نظرات کاربران