در حال بارگذاری ...
 • احمد صمیمی:

  هدف هنرمند تاثیرگذاری روی مخاطب است

  احمد صمیمی:برای من فرقی ندارد در کدام بخش ایفای نقش میکنم؛ چرا که هدف ، تاثیرگذاری بر روی مخاطب است و هر هنرمندی که دغدغه تئاتر داشته باشد هدفمند و با نگاه جهان شمول تری وارد این عرصه می شود.

   احمد صمیمی با  نمایش «من تا مرز من» از تهران  در بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر بروی  صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر منطقه آزاد اروند ، نمایش «من تا مرز من» به کارگردانی و بازی احمد صمیمی و نویسندگی مرتضی شاه کرم در سومین روز از جشنواره تئاتر فتح خرمشهر بر روی صحنه می رود.

  احمد صمیمی ماهیت نمایش را "مرز" بیان کرد و گفت: این نمایش، داستان دو خانواده ی ایرانی و عراقی است که برای ادای نذر خود در روز عاشورا پشت مرز شلمچه گیر می کنند و می خواهند از مرز عبور کرده و نذر خود را ادا کنند، اما مرز به دلیل ازدحام و شلوغی بسته شده است.

  وی ادامه داد: مرز یک نشانه برای بیان جدا بودن آدم ها از یکدیگر است.چرا که ما در نمایش دو خانواده عراقی و کرد ایرانی را میبینم، که زبان یکدیگر را متوجه نمی شوند اما با هم حرف میزنند و در ارتباط با یکدیگر هستند و این سرباز مرزبان در چالش این ارتباط قرار می گیرد و داستان را شکل می دهد.

  احمد صمیمی افزود: این نمایش 5 شخصیت دارد، و فضای کار مدرن و رئال است، این هفتمین حضور من در جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر است و در هر دو بخش صحنه ای و خیابانی در مقام بازیگری و کارگردانی حضور داشته ام.

  وی گفت: برای من فرقی ندارد در کدام بخش ایفای نقش میکنم؛ چرا که هدف ، تاثیرگذاری بر روی مخاطب است و هر هنرمندی که دغدغه تئاتر داشته باشد هدفمند و با بنگاه جهان شمول تری وارد این عرصه می شود.

  احمد صمیمی در پایان از مسئولین خواست: برای مشکلات و معضلات پیش روی مردم خرمشهر و آبادان فکری اساسی داشته باشند تا گوشه ای از دینمان به آنها ادا شود برسید  .

   

   
  نظرات کاربران