در حال بارگذاری ...
 • کارگردان نمایش :

   نمایش «اکبر کجاست؟» راوی  بیماران اعصاب و روان جنگ 

  محمد حسن محمودی گفت: امیدوارم تولیدات و آثار نمایشی دغدغه مند شوند و جای آثار سفارشی را بگیرند، چرا که مولف و هنرمند، دغدغه اش بچه های جنگ است تا پول و کار سفارشی، و قطعا هر اثری که از دل بیاید، بر دل مخاطب نیز خواهد نشست.

  محمد حسن محمودی کارگردان شیرازی با نمایش « اکبر کجاست ؟ »  در بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر  بر روی صحنه میرود.

  به گزارش تئاتر از منطقه آزاد اروند ، نمایش « اکبر کجاست ؟ »  داستان دو بیمار اعصاب و روانی است که سالها در آسایشگاه منتظر حضور مسئولی هستند که سلامت آنها را تایید کند، تا از آنجا بروند.

  محمد حسن محمودی کارگردان این نمایش  با اشاره به تحقیقات گسترده خود در خصوص بیماران اعصاب و روان جنگ تحمیلی اظهار کرد : تک تک واژه ها و دیالوگ های  نمایش ، واقعی هستند و آنها را با گوش خود شنیده ام و از نزدیک حال و روزشان را شاهد بودم.

  وی ادامه داد: حال و روز بیماران اعصاب و روان بسیار متفاوت است، و ما هرچه دیده ام، جانبازان شیمیایی یا قطع نخائی هستند ، اما بیماران اعصاب و روان متفاوتند.

  محمودی بیان کرد: برای اولین بار است که با کارگردانی به جشنواره ملی فتح خرمشهر آمده ام، دوازده سال پیش با بازیگری  در این جشنواره حضور داشتم  ، و این اولین کار حرفه ای من در جشنواره ملی فتح خرمشهر است.

  وی در پایان گفت: امیدوارم تولیدات و آثار نمایشی دغدغه مند شوند و جای آثار سفارشی را بگیرند، چرا که مولف و هنرمند، دغدغه اش بچه های جنگ است تا پول و کار سفارشی، و قطعا هر اثری که از دل بیاید، بر دل مخاطب نیز خواهد نشست.

   

   
  نظرات کاربران