در حال بارگذاری ...
 • کارگردان نمایش نمایش «فشنگ کشکی»:

  سعی کرده ایم طنز را چاشنی نقد کنیم

  محراب پور گفت: یکی از کارهای هنر، نقد است و ما سعی کردیم طنز را چاشنی نقد کنیم تا منظور مطلوب تر بیان شود.

  تئاتر «فشنگ کشکی» کاری از پژمان مهراب پور خارج از بخش داوری بعنوان میهمان در در بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهراجرای میدانی خواهد داشت .

  به گزارش تئاتر منطقه آزاد اروند ، مهراب پور بیش از 12 بار در جشنواره  ملی تئاتر فتح خرمشهر حضور داشته و موفق به کسب مقام های متفاوتی در رشته های مختلف در بخش های میدانی و صحنه ای شده است.

  نمایش«فشنگ کشک» داستان زنی است که خانه اش در بمباران جنگ خراب شده و دختر و همسرش در آتش اصابت خمپاره به خانه شان کشته شده اند و حالا این خانه با تمام خاطراتش در طرح نوسازی قرار گرفته و باید تخریب شود، قصه حول محور زنی است که در تلاش برای حفظ خانه و خاطرات خانوادگی خود دست به هرکاری میزند.

  مهراب پور با اشاره به شخصیت اصلی زن در نمایش «فشنگ کشکی» گفت: تبعات بعد از جنگ برای یک زن تنها بسیار بیشتر است ، و شرایطی که باید با آن دست و پنجه نرم کند، و متاسفانه به زعم بنده هنوز آن طور که باید و شاید از مقام زن گفته نشده است.

  وی ادامه داد: یکی از کارهای هنر، نقد است و ما سعی کردیم طنز را چاشنی نقد کنیم تا منظور مطلوب تر بیان شود.

  کارگردان نمایش "فشنگ کشکی" درپایان گفت: کاش اطلاع رسانی گسترده تری در منطقه صورت می گرفت ، تا مردم بیشتری فرصت حضور در این رویداد بزرگ را داشته باشند.

   

   
  نظرات کاربران