در حال بارگذاری ...
 • کارگردان نمایش 23 گفت

  تئاتر شبیه یک کتاب است

  کارگردان نمایش ۲۳ گفت :تئاتر شبیه یک کتاب است، که ارزش یکبار خواندن و دیدن را داد. حمایت و حضور مردم و مسیولین باعث ترغیب و تشویق هنرمندان خواهد شد ، تا هربار به ایده های قوی تر و بهتری بپردازند.

  مسلم رضایی کارگردان و بازیگر تئاتر «23» کار خود را از سال 1379 در فولاد شهر اصفهان آغاز کرده است و برای اولین بار در جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر شرکت کرده است و بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر با اجرای وی کلید خورد. 

  به گزارش تئاتر منطقه آزاد اروند، نمایش 23 به کارگردانی و بازیگری مسلم رضایی و نویسندگی احسان رحیمی به اجرا در آمد .

  این نمایش داستان رزمنده ای است که بارها شهید شده  و همسرش مرگ او را نمی پذیرد.

  کارگردان نمایش در خصوص داستان این نمایش اظهار کرد: داستان نمایش حکایت از رزمنده ای دارد که 22 بار مرگ خود را به یاد می آورد اما یادش نیست اولین بار چگونه به شهادت رسیده است، و داستان کشمکش پذیرفتن همسر شهید است که باور نمی کند او مرده است و حتی برای بیرون رفتنش از او اجازه میگیرد.

  مسلم رضایی  با اشاره به تعداد بازیگران این اثر افزود: در این نمایش 3 شخصیت و 4 بازیگر داریم، به گونه ای که نقش اصلی توسط 2 نفر بازی می شود ، که عمدا این تغییر را در متن نمایشنامه گنجانده ایم.

  رضایی گفت: جشنواره تئاتر فتح خرمشهر فلسفه مقاومت را به تصویر می کشد و مسئولین کشوری می بایست بیش از گذشته به این دست از جشنواره ها نگاه ویژه داشته باشند، چرا که باید مراسمی در خور جانبازان، شهدا و خانواده ی آنهایی باشد که برای حفظ وطن همه جانبه تلاش کردند، تا همواره خرمشهر و آبادان جزئی از خاک ایران باقی بماند.

  وی در پایان گفت: تئاتر شبیه یک کتاب است، که ارزش یکبار خواندن و دیدن را داد. حمایت و حضور مردم و مسیولین باعث ترغیب و تشویق هنرمندان خواهد شد ، تا هربار به ایده های قوی تر و بهتری بپردازند.


   
  نظرات کاربران