در حال بارگذاری ...
 • در جشنواره بین المللی تئاتر فجر استانی منطقه آزاد اروند :

  روایت عشقی نافرجام در نمایش صحنه ای "دوک " از گچساران

  مسلم نارکی : نمایش صحنه ای دوک به مدت زمان ۸۰ دقیقه تهیه شده است که زندگی دختری در یک آبادی که درگیر عشقی نافرجام شده است را روایت می کند.

  مسلم نارکی با نمایش صحنه ای "دوک" به جشنواره بین المللی تئاتر فجر استانی منطقه آزاد اروند آمد.
  به گزارش ایران تئاتر منطقه آزاد اروند ،مسلم نارکی گفت : نمایش صحنه ای "دوک" به مدت زمان 80 دقیقه تهیه شده است و بازیگران آن ؛مینا پناهپوری- هانیه کردلو- نیلوفر حسینی- امیرحسین گشتاسبی- محمد پیام- ماندانا متولی- زیبا پور اسدی- مهسا شیخ ممو- فاطمه ملک زاده- جیران پزشکی- مینا آقاجاری- فرناز قربانی- ساناز الماسی- رضا محبی- مهدی موسوی- شبنم آذر خیز  می باشند.
  نارکی به موضوع این نمایش صحنه ای اشاره کرد و افزود : نمایش دوک، گذری دارد بر زندگی دختری در یک آبادی که درگیر عشقی نافرجام شده است ودر این گیرو دار با چالشهایی روبه رو می شود. درگیری او با مادرش و با اهالی آبادی و حتی درگیری و کشمکش درونی خودش که او را وارد برزخ می کند. این کشمکش ها او را به جایی می رساند که از آبادی خارج می شود تا به تنهایی روزگار بگذراند که در این مسیر با پیرزنی روبه رو می شود که شبیه اوست و همچنین سرنوشتی داشته و دختر می پندارد که این پیرزن آینده خود او خواهد بود.
  سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ( بخش استانی منطقه آزاد اروند) از ١٨ الی ٢١ دی ماه در آبادان و خرمشهر برگزار خواهد شد. مراسم افتتاحیه آن ساعت ١١ صبح روز سه شنبه ١٨ دیماه جاری در محل گلزار شهدا آبادان آغاز شد و مراسم اختتامیه نیز ساعت ١٨ روز جمعه مورخ ٢١ دی ماه در محل مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس خرمشهربرگزار می گردد .
  پایان پیام./
  نظرات کاربران