در حال بارگذاری ...
 • دبیر اجرایی جشنواره فجر استانی اروندخبر داد:

  حضور 8 اثر در جشنواره فجر استانی منطقه آزاد اروند

  دبیر اجرایی جشنواره بین الملل تئاتر فجر بخش استانی منطقه آزاد اروند آثار راه یافته به این جشنواره را اعلام کرد و ضمن اشاره به نوپا بودن این رخداد در منطقه، گفت: اگرمی خواستیم کار را ساده و بدون دردسر برگزار کنیم، به اجراهای صحنه ای بسنده می کردیم، اما برنامه های جانبی بسیاری را برای بهتر شدن این همایش در نظر گرفتیم تا بتوانیم فضای مفرح و شادتری برای مردم این منطقه برگزار کنیم.

  به گزارش ایران تئاتر منطقه آزاد اروند، علی حیدری با اشاره به حضور8 اثر نمایشی منتخب جشنواره جهت اجرای صحنه ای و پلاتو گفت : سالن های مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه آبادان و خلیج فارس خرمشهر آماده ی اجرای نمایش ها بر اساس جدول زمانبندی هستند.
  وی ادامه داد: در این جشنواره، بخش نمایشنامه خوانی در هر دو شهرستان آبادان و خرمشهر در نظر گرفته شده است.
  حیدری با اشاره به بخش خیابانی افزود: نمایش های خیابانی که ویژه اهالی تئاتر آبادان و خرمشهر است، در فضای باز مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه آبادان و خلیج فارس خرمشهر به اجرا در خواهد آمد. 
  دبیر اجرایی جشنواره با اشاره به برگزاری کارگاه بازیگری با حضور استاد دانشگاه هنر آرزو افشار ادامه داد: از 19 دی ماه جاری کلاس بازیگری با ارائه مدرک برای علاقمندان به این حرفه در نظر گرفته شده است.
  حیدری ضمن اشاره به نوپا بودن این رخداد در منطقه بیان کرد: اگرمی خواستیم کارمان را ساده و بدون دردسر برگزار کنیم، به اجراهای صحنه ای بسنده می کردیم، اما برنامه های جانبی بسیاری را برای بهتر شدن این همایش در نظر گرفتیم تا بتوانیم فضای مفرح و شادتری برای مردم این منطقه برگزار کنیم.
  سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ( بخش استانی منطقه آزاد اروند) از 18 الی 21 دی ماه در آبادان و خرمشهر برگزار می‌شود.

  مراسم افتتاحیه آن روز ساعت 11 صبح روز سه شنبه 18 دیماه جاری در محل گلزار شهدا آبادان و مراسم اختتامیه ساعت 18 روز جمعه مورخ 21 دی ماه در محل مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس خرمشهربرگزار می‌شود.
   
  مطالب مرتبط

  در محل گلزار شهدای آبادان :

آیین  افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر بخش استانی منطقه آزاد اروند برگزار شد
  در محل گلزار شهدای آبادان :

  آیین  افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر بخش استانی منطقه آزاد اروند برگزار شد

  آیین  افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر بخش استانی منطقه آزاد اروند  سه شنبه 18 دی ماه در محل گلزار شهدای آبادان با حضور مدیران اهالی  فرهنگی هنری منطقه برگزار شد.

  |

  با اعلام دبیر بخش استانی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

جدول نمایش‌های فجر استانی منطقه آزاد اروند منتشر شد
  با اعلام دبیر بخش استانی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

  جدول نمایش‌های فجر استانی منطقه آزاد اروند منتشر شد

  سید محمد حسین مرعشی پور : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته  اجرای نمایش ها از روز سه شنبه مورخ 18 دیماه آغاز و تا پنج شنبه 20 دیماه ادامه خواهد داشت و ساعت 18 روز جمعه 21 دیماه مراسم اختتامیه در محل مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس خرمشهر برگزار خواهد شد.

  |

  نظرات کاربران