در حال بارگذاری ...
 • دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی تئاترفتح خرمشهر اعلام کرد:

  اعلام داوران بخش خیابانی بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

  همایون قنواتی اظهار کرد : داوری بخش خیابانی جشنواره را آقایان؛ امیر حسین شفیعی، علی محمد رادمنش و خانم آرزو افشار برعهده خواهند داشت

  دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی تئاترفتح خرمشهر داوران بخش خیابانی بیست و یکمین جشنواره ملی تئاترفتح خرمشهر را اعلام کرد .

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند ، همایون قنواتی اظهار کرد : داوری بخش خیابانی جشنواره را آقایان؛ امیر حسین شفیعی، علی محمد رادمنش و خانم آرزو افشار برعهده خواهند داشت .

   

  قنواتی افزود :بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر با حضور 10 نمایش خیابانی از تاریخ 27 مرداد ماه سال 1397شروع بکار خواهد کرد و 31 مرداد ماه همزمان با عید سعید قربان به کار خود پایان خواهد داد .

   

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند بیان کرد : محل اجرای نمایش های خیابانی در خرمشهر؛ مجتمع تجاری اروند و مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس خواهد بود .

   

  وی ادامه داد : نمایش های خیابانی در شهرستان آبادان نیز اجرای عموم خواهند داشت که اجرای نمایش های خیابانی در خیابان ۱۵ احمد اباد، پارک روبری مسجد سلطانی خواهد بود تا نمایش های خیابانی راه یافته به این دوره از جشنواره بتوانند در محل های مذکور به اجرای نقش بپردازند .

   

   
  مطالب مرتبط

  از سوی دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر؛

داوران بخش صحنه ای بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر اعلام شدند
  از سوی دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر؛

  داوران بخش صحنه ای بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر اعلام شدند

  بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر با حضور 10 نمایش صحنه ای از تاریخ 27 مرداد ماه سال 1397شروع بکار خواهد کرد و 31 مرداد ماه همزمان با عید سعید قربان به کار خود پایان خواهد داد .

  |

  2 اثر نمایشی از آبادان به نخستین جشنواره ملی تئاتر اهواز  راه‌یافت

  2 اثر نمایشی از آبادان به نخستین جشنواره ملی تئاتر اهواز  راه‌یافت

  هیئت بازبینی و انتخاب نخستین جشنواره ملی تئاتر اهواز ضمن تشکر و قدردانی از حضور و تلاش گروه‌های شرکت کننده در فراخوان این جشنواره، بیست و پنج اثر داخلی را بعنوان نمایش های برگزیده و منتخب برای حضور در بخش نهایی این رویداد نمایشی معرفی کرد .

  |

  نظرات کاربران