در حال بارگذاری ...
 • در اطلاعیه ستاد برگزاری اعلام شد:

  زمان برگزاری بیست‌و‌یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح  خرمشهر تغییر کرد 

  برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس و ماه مبارک رمضان  و در راستای  برگزاری این برنامه ملی بصورتی شایسته ، تاریخ برگزاری جشنواره، به ۲۲ مردادماه جاری موکول شد که جشنواره تا ۲۵ مردادماه ادامه خواهد داشت.

  ستاد برگزاری  21 مین جشنواره ملی تئاتر  فتح خرمشهر در اطلاعیه ای از تغییر زمان برگزاری این جشنواره خبر داد.
  به گزارش درگاه تئاتر اروند به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، در اطلاعیه  ستاد برگزاری  21 مین جشنواره ملی تاتر  فتح خرمشهر آمده است؛ با توجه به توسعه، تجهیز و به‌سازی فضاهای فرهنگی، برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس و ماه مبارک رمضان  و در راستای  برگزاری این برنامه ملی به‌صورتی شایسته، تاریخ برگزاری جشنواره به 22 مردادماه سال جاری موکول شد. این جشنواره تا 25 مردادماه نیز ادامه خواهد داشت.


  همچنین در خصوص اعلام نتایج هیئت بازخوانی این دوره از جشنواره اعلام می‌گردد: نتایج هیئت بازخوانی جشنواره 5 اردیبهشت ماه جاری اعلام و گروه‌های نمایشی می‌توانند جهت حضوری پررنگ‌تر تا زمان برگزاری جشنواره تمرینات خود را ادامه دهند.
   پایان پیام ./
  مطالب مرتبط

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خبر داد

خانه هنرمندان اهواز سال آینده به بهره برداری می رسد
  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خبر داد

  خانه هنرمندان اهواز سال آینده به بهره برداری می رسد

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان درباره پروژه های در حال احداث استان گفت: پروژه های مختلفی در استان در حال اجرا است که مهم‌ترین آنها، پروژه خانه هنرمندان اهواز به شمار می‌رود که یک میلیارد و 800 میلیون تومان به آن تخصیص داده شده است .

  |

  هم‌زمان با برگزاری نشست خبری

پوستر بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر رونمایی می‌شود
  هم‌زمان با برگزاری نشست خبری

  پوستر بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر رونمایی می‌شود

  مراسم رونمایی از پوستر و جلسه خبری برگزاری بیست و یکمین جشنواره ملی تاتر فتح خرمشهر با حضور مدیران و علاقمندان به فعالیت های فرهنگی هنری منطقه آزاد اروند برگزار می شود.

  |

  نظرات کاربران